Kansallinen neurokeskus, koordinaatio

Eero Rissanen

  • Johtaja
  • eero.rissanen@uef.fi
  • +358 50 433 5008

Kaisa Unkila

  • Palvelupäällikkö
  • kaisa.unkila@uef.fi
  • +358 50 5129116

Pirkko Kurvinen

  • Koordinaattori
  • pirkko.kurvinen@uef.fi
  • +358 50 528 0596

Annalaura Jokiniemi

  • Koordinaattori, e-FINGERS-projekti
  • annalaura.jokiniemi@uef.fi
  • +358 50 308 6929

Irene Huupponen

  • Tutkimusavustaja, e-FINGERS-projekti
  • irene.huupponen@uef.fi
  • +358 50 449 1066

Jani Miettinen

  • Datatieteilijä
  • jani.miettinen@uef.fi
  • +358 50 477 9315

Kansallinen neurokeskus, Brain & Mind verkostot

Anna Karjalainen

  • Aluepäällikkö, Kuopio Brain & Mind
  • anna.karjalainen@uef.fi
  • +358 50 560 6139

Anne Patana

  • Kehittämispäällikkö, Helsinki Brain & Mind, Helsingin yliopisto
  • anne.patana@helsinki.fi
  • +358 50 5913279

Anni Kinnari

  • Asiantuntija, Helsinki Brain & Mind
  • anni.kinnari@helsinki.fi
  • 050 4787896

Carita Salminen

  • Viestintäasiantuntija, Helsinki Brain & Mind
  • carita.salminen@helsinki.fi
  • +358 29 412 5204

Heli Vaara

  • Verkostokoordinaattori, Oulu Brain & Mind
  • heli.vaara@oulu.fi
  • +358 40 090 6103

Irja Kärkkäinen

  • Aluepäällikkö, Oulu Brain & Mind
  • irja.karkkainen@oulu.fi
  • +358 50 471 2355

Saija Tarro

  • Kehityspäällikkö, Turku Brain & Mind
  • saija.tarro@utu.fi
  • +358 50 345 5226

Sara Veistola

  • Koordinaattori, Jyväskylä Brain & Mind
  • sara.h.veistola@jyu.fi
  • +358 40 636 1682

Sari Karppinen

  • Asiakkuuspäällikkö, Tampere Brain & Mind
  • sari.karppinen@pshp.fi
  • +358 44 472 9716

Laita meille viestiä!