Kansallinen neurokeskus, koordinaatio

Eero Rissanen

  • Johtaja
  • eero.rissanen@uef.fi
  • +358 50 433 5008

Kaisa Unkila

  • Palvelupäällikkö
  • kaisa.unkila@uef.fi
  • +358 50 512 9116

Pirkko Kurvinen

  • Koordinaattori
  • pirkko.kurvinen@uef.fi
  • +358 50 528 0596

Annalaura Jokiniemi

  • Koordinaattori, e-FINGERS-projekti
  • annalaura.jokiniemi@uef.fi
  • +358 50 308 6929

Kansallinen neurokeskus, Brain & Mind verkostot

Anna Karjalainen

  • Aluepäällikkö, Kuopio Brain & Mind
  • anna.karjalainen@uef.fi
  • +358 50 560 6139

Anne Patana

  • Kehittämispäällikkö, Helsinki Brain & Mind, Helsingin yliopisto
  • anne.patana@helsinki.fi
  • +358 50 5913279

Anni Kinnari

  • Asiantuntija, Helsinki Brain & Mind
  • anni.kinnari@helsinki.fi
  • +358 50 478 7896

Carita Salminen

  • Viestintäasiantuntija, Helsinki Brain & Mind
  • carita.salminen@helsinki.fi
  • +358 29 412 5204

Hannah Liuska

  • Kehityspäällikkö, Turku Brain & Mind
  • hannah.k.liuska@utu.fi
  • +358 50 307 9971

Heli Vaara

  • Verkostokoordinaattori, Oulu Brain & Mind
  • heli.vaara@oulu.fi
  • +358 40 090 6103

Irja Kärkkäinen

  • Aluepäällikkö, Oulu Brain & Mind
  • irja.karkkainen@oulu.fi
  • +358 50 471 2355

Sara Veistola

  • Koordinaattori, Jyväskylä Brain & Mind
  • sara.h.veistola@jyu.fi
  • +358 40 636 1682

N.N

  • Tampere Brain & Mind

Laita meille viestiä!